לקבלת הצעת מחיר השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם האפשרי
שם מלא
טלפון
שלח
לא רוצה לחכות לנציג!
התקשר עכשיו
054-3822038
חיפוש דומיין
חפשו את הדומיין במנוע החיפוש ורשמו אותו לפני כולם :
www..
חפש כעת
תיק עבודות
פתיחת קריאה
תמיכה
הורדות
שאלות נפוצות
צור קשר
ממשק להתחברות למערכת
דומיין:
שם משתמש:
סיסמא:
אפס טופס
כניסה לממשק 
פיתוח אפליקציות לסמארטפונים
 
 
האפליקציות נכנסו לכל תחומי החיים של כולנו, מצאו את דרכן לכל מכשיר אלקטרוני שאנו משתמשים בו כדי לבצע תקשורת. הפוטנציאל הטמון בפיתוח יעיל של אפליקציות הוא כה גדול עבור כל יזם בעל רעיונות יצירתיים. הגיוון הבלתי נגמר בפיתוח, כמות השימושים העצומה, הופכים את הפיתוח להשקעה כדאית למדיי. בהשקעה לא גדולה מדיי, תוכל לפתח אפליקציה שתהפוך לנכס צאן ברזל עבור לקוחותיך.

חברת אמ.אס.נט מפתחת אפליקציות לסמארטפונים - אייפון, אנדרואיד, עבור בתי עסק, חברות גדולות ואנשים פרטיים כמובן. כמו כן, החברה מפתחת אפליקציות לפייסבוק עבור בתי עסק וחברות שרוצות לאפשר ללקוחותיהן גישה לשירותי החברה ישירות מהפייסבוק.
 
פיתוח אפליקציות לאייפון

פיתוח אפליקציות לאייפון הוא הטרנד הלוהט ביותר בעולם העסקים הישראלי והעולמי. פיתוח iPhone, הטלפון הסלולרי הנמכר והפופולרי ביותר בעולם, הוא היבט משתלם ביותר בקידום והצלחת העסק.
כיום, אייפון הוא כבר לא מכשיר סלולרי המצוי בכיס עשירים בלבד. בשנה האחרונה, בעקבות מבצעים משתלמים ביותר של חברות הסלולאר הישראליות,מכשיר האייפון נכנס כמעט לכל כיס בישראל, בה פיתוח לאייפון הוא תחום מתקדם. עובדה זו, הופכת פיתוח אפליקציות לאייפון לכלי משמעותי ביותר עבורך, כאיש בעל חזון המעוניין לקדם את עסקיו. באמצעות בניית אפליקציות iPhone, תוכל להיחשף למאות אלפי משתמשי אייפון ישראלים, ולמיליונים רבים ברחבי העולם, באמצעות קידום ושיווק נכון, בעזרת פיתוח אפליקציות לאייפון.

 
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

רק לפני שנים אחדות, המשפט "פיתוח אפליקציות לאנדרואיד" עורר תקוות רבות בעולם המחשוב המודרני. מערכת ההפעלה בקוד פתוח שנוצרה ע"י גוגל, נבנתה כשבראש ובראשונה היא אמורה לתת מענה לכל אדם החפץ בבניית אפליקציה.
מאז הפיכתה של אנדרואיד למערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בעולם, בניית אפליקציה הפכה לעניין המוני, ונבנו עבורה מאות אלפי אפליקציות. מגוון היתרונות הקיימים בפיתוח ובניית אפליקציה לאנדרואיד, הפכו אותו לאידיאלית עבור פיתוח אפליקציה.


 
 
כל הזכויות שמורות © 2008 - 2019, אמ.אס.נט - פרסום, קידום עסקים ,בניית אתרים ומערכות ניהול לעסקים